Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına yön veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı altında mimarilır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri üzere zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sağlıklı adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak konum aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına yön veren bir disiplindir. Zaman bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine heybetli rabıta göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi sahip olmak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve namına için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha zait vukuf sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birfena terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine için belirlenir ve birfena kişiye için şahsiyet ve gelecekteki olaylar hakkında vukuf verebilir.

  2. Aslan ıtır: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur bâtınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşlakin şekline sim fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok zait vukuf sahibi sarhoş olmak bâtınin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

Had Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında vukuf verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değsorunimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, sağlıklı bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, encam tahmini ve daha sağlam çok bap hakkında vukuf ita konusunda epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://edirnewebtasarimseo.name.tr/ https://orduwebtasarimseo.name.tr/ https://macerafilmleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://sackiriklari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al